Ognisko Liturgicznej Służby Ołtarza14 maja, 2019 | Brak komentarzyTrzeciego maja w Uroczystość Maryi Panny, Królowej i głównej patronki Polski, Liturgiczna Służba Ołtarza w naszej parafii miała ognisko. Wszyscy dobrze się bawili, piekli kiełbaski i grali w gry planszowe. smacap_Bright rhdr cof cof cof smacap_BFace cof smacap_BFace sdr_HDRBFace cof